Łóżka rehabilitacyjne

Udar, wylew , stwardnienie rozsiane czy różnego typu wypadki losowe- to tylko niektóre z chorób i zdarzeń, jakie mogą skazać pacjenta na wielotygodniowe przebywanie w łóżku. Dopiero wtedy widać, jak bardzo ułatwia funkcjonowanie odpowiedni sprzęt.

Łóżka rehabilitacyjne posiadają wiele udogodnień i zabezpieczeń ułatwiających choremu życie i powrót do zdrowia. Ponadto wspomagają opiekę nad osobą chorą opiekunom i pielęgniarkom.

Posiadają elektrycznie regulowaną wysokość, dzięki czemu w bezproblemowy sposób można ustawić chorego w odpowiedniej pozycji, m.in. do przyjmowania pokarmów czy ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Mają zamontowane uchwyty, które pozwalają użytkownikowi łóżka w razie konieczności się podciągnąć czy przytrzymać się w wybranej pozycji.

Ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo osoby chorej są barierki i blokady, zabezpieczające np. przed upadkiem. Barierki są opuszczane  co zapewnia sprawny dostęp do pacjenta i możliwość przeniesienia go np. na wózek.Łóżka wykonane są z trwałych, bezpiecznych i łatwych w utrzymaniu materiałów, a także posiadają kółka z hamulcami pozwalającymi w razie konieczności na szybkie  jego przesunięcie. 

W swojej ofercie posiadamy 4 funkcyjne łóżka z elektryczną regulacją wysokości, podnoszenia tułowia czy nóg chorego oraz pochylenia całego leża. Funkcje sterowane są za pomocą pilota. Każde łóżko posiada barierki, kółka antystatyczne z blokadą oraz wysięgnik z trójkątem.

Dane łóżka:

•Wymiary wewnętrzne leża: 90x200 cm
• Wymiary zewnętrzne: 100x215 cm
• Maksymalne obciążenie: 180 kg


Wyświetl większą mapę