Łóżka medyczne

Łóżka medyczne to zawsze ogromny wydatek finansowy. Jego zakup bezsprzecznie jest dużym obciążeniem dla rodziny chcącej w należyty sposób zadbać o komfort i bezpieczeństwo bliskiej osoby. Nie musi jednak tak być. Zamiast wydawać kwoty rzędu kilku tysięcy złotych na sprzęt medyczny, zdecydowanie rozsądniej jest pomyśleć o jego wynajęciu. Wówczas zaoszczędzone środki można z powodzeniem przeznaczyć na zakup leków lub zabiegi rehabilitacyjne dla osoby chorej. Pozwoli to nie tylko zapanować nad wydatkami, ale przede wszystkim przyczyni się do szybszej poprawy stanu zdrowia chorego.

 

Łóżka medyczne – komfort i bezpieczeństwo

My wiemy, jak wiele wysiłku i pieniędzy wymaga leczenie osoby borykającej się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dlatego też chcąc wesprzeć rodziny chorych w tym trudnym czasie, oferujemy szereg rozwiązań pozwalających odnaleźć się w temacie sprzętu medycznego. Jesteśmy firmą specjalizującą się w doradztwie oraz wypożyczaniu i dostarczaniu sprzętu medycznego do naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. łóżka medyczne, które zapewnią osobie chorej pełen komfort i bezpieczeństwo. Profesjonalnie zabezpieczają również przed niepożądanymi następstwami konieczności długotrwałego przebywania w pozycji leżącej. Mogą z nich z powodzeniem korzystać osoby będące po wypadkach lub przewlekle chore. Oferowane przez nas łóżka medyczne posiadają szereg praktycznych rozwiązań i udogodnień, które znacząco usprawniają opiekę nad pacjentem leżącym.

 

Wynajem sprzętu medycznego a oszczędność pieniędzy

Zakup tego typu łóżka to wydatek rzędu ok. 3 tys. złotych. Oprócz trudności w wyborze odpowiedniego modelu często w późniejszym czasie pojawia się kolejny problem. Kiedy stan zdrowia chorego ulegnie znaczącej poprawie, często nie wiemy, co zrobić z niepotrzebnym już sprzętem. Próby jego sprzedaży mogą czasami trwać wiele miesięcy. W tym czasie nasze pieniądze są „zamrożone”, a dodatkowo łóżko zajmuje przestrzeń i stanowi przeszkodę w codziennym sprawnym funkcjonowaniu. Dlatego też dużo prostszym i efektywniejszym rozwiązaniem jest wynajem łóżka medycznego jedynie na określony czas. To koszt zaledwie 100 złotych miesięcznie, którego często nawet możemy nie odczuć w gąszczu innych wydatków. Ponadto możemy sami ustalić okres, na jaki otrzymamy dany sprzęt do swojej dyspozycji.

 

Łóżka medyczne - oddział Lublin, Świdnik, Lubartów, Łęczna

Łóżka medyczne dostarczamy do naszych Klientów pod wskazany adres w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od każdego z naszych oddziałów. Posiadamy oddziały w takich miejscowościach, jak: Lublin, Świdnik, Lubartów, Łęczna. Wypożyczony sprzęt dowozimy na terenie woj. lubelskiego, ale także mazowieckiego i małopolskiego. Ponadto gwarantujemy jego instalację oraz późniejsze serwisowanie. Dodatkowym udogodnieniem dla naszych Klientów są umowy zawierane na okres jednego miesiąca, z możliwością każdorazowego przedłużania terminu. W przypadku dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

  • Łóżka rehabilitacyje - Lublin
  • medical bed
  • medical bed under the white background


Wyświetl większą mapę