Wypożyczalnia medyczna

Wypożyczalnia medyczna często jest najlepszym i najbardziej uzasadnionym ekonomicznie rozwiązaniem dla osób, które nie chcą inwestować we własny sprzęt. Jest to podyktowane głównie względami finansowymi, ponieważ taki zakup wiąże się zawsze ze sporym wydatkiem. To z kolei często potrafi zrujnować nasz budżet i wymusić szereg wyrzeczeń oraz szukania oszczędności w różnych sferach życia. Skorzystanie z wypożyczalni sprzętu medycznego skutecznie rozwiązuje ten problem, dając jednocześnie pacjentom profesjonalne narzędzia w walce o zdrowie. W niektórych przypadkach korzystanie z wypożyczalni medycznej jest jedyną możliwością zadbania o opiekę i bezpieczeństwo osoby chorej.

 

Wypożyczalnia medyczna - korzyści

Wypożyczalnia medyczna Lublin posiada pełną ofertę sprzętu gwarantującego komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Daje osobom poszkodowanym w wypadkach lub borykających się z różnego rodzaju schorzeniami szansę na szybszy powrót do zdrowia. Przy tym pozwala generować znaczne oszczędności. Pieniądze, które przeznaczylibyśmy na zakup sprzętu, możemy wydatkować chociażby na lepszą opiekę lekarską czy dodatkowy sprzęt rehabilitacyjny. Mówimy nie o dziesiątkach, ale czasami i tysiącach złotych, które zostaną w naszych portfelach, jeśli zdecydujemy się na wypożyczenie sprzętu. Ponadto w momencie, kiedy stan zdrowia chorego się poprawi, a dane wyposażenie przestanie być potrzebne, z łatwością je zwrócimy. Nieco inaczej jest w przypadku posiadania własnego sprzętu. Wówczas musimy poświecić swój czas i energię na znalezienie chętnego kupca. A to nie zawsze jest takie proste.

 

Jak wypożyczyć sprzęt medyczny

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem służymy radą odnośnie wyboru najodpowiedniejszego wyposażenia. Po ustaleniu wymagań pacjenta oraz dostosowaniu optymalnych rozwiązań możemy bez przeszkód przejść do realizacji zamówienia. Wówczas w wybranym terminie dostarczamy dany sprzęt na wskazany przez Klienta adres. Jeśli specyfika przedmiotu tego wymaga, zapewniamy również jego pełną instalację. Użytkownicy w razie konieczności mogą liczyć także na pełen serwis oraz na profesjonalne doradztwo przez 24h/dobę. Służymy zawsze naszą wiedzą i doświadczeniem w kwestii korzystania z danego sprzętu medycznego.

 

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu medycznego

Korzystając z naszych usług płacą Państwo jedynie 100 zł za cały miesiąc użytkowania danego wyposażenia – medycznego oraz rehabilitacyjnego. Nie wymagamy od naszych Klientów również deklaracji odnośnie terminu korzystania z danego przedmiotu. Umowa na wypożyczenie sprzętu jest przedłużana każdorazowo co miesiąc. To pozwala nie tylko na zaplanowanie wydatków na kolejne tygodnie. Ułatwia także optymalizację kosztów w zależności od czasu korzystania z usług wypożyczalni. Jeśli stan zdrowia chorego ulega znacznej poprawie i dany sprzęt przestaje być niezbędny, można go z łatwością zwrócić.

 

Wypożyczalnia medyczna w woj. lubelskim

Z naszych świadczeń można skorzystać kontaktując się z nami telefonicznie i mailowo lub odwiedzając jeden z naszych punktów. Oprócz tego znajdującego się w Lublinie, swoje usługi zapewnia także wypożyczalnia medyczna Świdnik, Łęczna oraz Lubartów. W przypadku zamieszkania w dalszej odległości od wskazanych oddziałów, zachęcamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasz sprzęt dostarczamy do Klientów z całego woj. lubelskiego oraz na terenie woj. mazowieckiego i małopolskiego. W razie uzasadnionej konieczności umożliwiamy także wypożyczenie i dostarczenie sprzętu medycznego na terenie całej Polski.

Firma Med-Bed zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych oraz drobnego sprzętu ortopedycznego, a także jego serwisem.

Głównym obszarem działania firmy jest województwo lubelskie (Lublin, Świdnik, Lubartów, Łęczna), ale mamy możliwość dotarcia do każdego miejsca w Polsce.

Oddziały firmy znajdują się również:

w Krakowie:
tel: 504 086 550
e-mail: wypozyczalniamedyczna@interia.pl
www.wypozyczalniamedyczna.pl

w Skarżysku Kamiennej:
tel: 503 008 353
e-mail: ak_med@onet.pl
www.ak-med.eu

Działamy 6 dni w tygodniu. Przed przyjazdem do siedziby firmy prosimy dzwonić w celu umówienia się. 

Prowadzimy także skup używanego sprzętu rehabilitacyjnego, który jest już Państwu niepotrzebny.

e-mail: info@med-bed.pl


Wyświetl większą mapę