Łóżka szpitalne

Wypożyczalnia łóżek szpitalnych swoją ofertę dedykuje pacjentom przewlekle chorym, którzy zmuszeni są do długotrwałego przebywania w pozycji leżącej. To zarazem optymalna propozycja dla osób, które starają się znaleźć oszczędności przy zakupie sprzętu medycznego. Wynajęcie sprzętu pozwoli na zaoszczędzenie wielu tysięcy złotych. A tym samym umożliwi przeznaczenie ich chociażby na ukierunkowane leczenie chorego lub niezbędne badania.  Jednocześnie takie działania zagwarantują uniknięcie w przyszłości problemów związanych ze sprzedażą łóżka, kiedy stan zdrowia pacjenta ulegnie poprawie. Chcąc bowiem znaleźć nabywcę będziemy musieli liczyć się z tym, że nie odzyskamy całości zainwestowanej kwoty. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z możliwości wynajęcia sprzętu. To proste i tanie rozwiązanie, niewymagające dużych nakładów finansowych.

 

Wypożyczalnia łóżek szpitalnych

Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty, jaką dysponuje nasza wypożyczalnia łóżek szpitalnych. Proponujemy im skuteczne i sprawdzone rozwiązania ułatwiające codzienną pielęgnację pacjenta.  Dostosowane są one do potrzeb zarówno osób obłożnie chorych, jak i poszkodowanych w wypadkach, mających problem z poruszaniem się.  Nasz asortyment dedykowany jest także dla osób starszych, wymagających długotrwałej rekonwalescencji po operacjach lub przy długofalowej utracie sił. Dodatkowo w ofercie posiadamy wyposażenie, które pozwoli na kompleksowe zadbanie o komfort chorego. Do dyspozycji mamy m.in. materace piankowe do łóżek medycznych. Na potrzeby pacjenta dostarczamy także materace przeciwodleżynowe na łóżko medyczne.

 

Łóżka szpitalne do domu

Wiadomość o chorobie bliskiej osoby i wymaganej przez nią stałej opieki niekiedy spada na nas znienacka. Wtedy też, wśród licznych spraw do załatwienia, zwyczajnie nie mamy ani sił, ani czasu na zajęcie się wszystkimi kwestiami.  Niekiedy też natrafiając na informacje o cenach sprzętu medycznego  czujemy się zwyczajnie bezsilni. Kwoty często są porażające i zwyczajnie nie stać nas na taki wydatek. Oba te problemy rozwiązuje wypożyczenie łóżka szpitalnego. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Miesięczny koszt jego wynajęcia to jedynie 100 złotych. Cena ta jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla naszego portfela, niż w przypadku konieczności zakupu sprzętu. Umowy są przedłużane co miesiąc, dzięki czemu użytkownicy nie muszą z góry decydować się na konkretny okres wynajmu. Kolejnym, oferowanym przez nas udogodnieniem, jest dostarczenie łóżka szpitalnego do domu. Wyręczamy również Klienta w montażu sprzętu, a także gwarantujemy jego pełny serwis. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika awarii, również gwarantujemy jego naprawę lub wymianę.

 

Gdzie wypożyczyć łóżko szpitalne?

Aby skorzystać z naszych usług można chociażby odwiedzić jeden z wybranych oddziałów znajdujących się w miejscowościach na terenie woj. lubelskiego. Pełnych informacji oraz fachowego doradztwa udzieli wypożyczalnia łóżek szpitalnych Lublin, Świdnik, Lubartów, Łęczna. Z możliwości wypożyczenia mogą skorzystać także osoby, które z różnych względów nie są w stanie dotrzeć osobiście do naszego oddziału. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wypełnienie formularza w zakładce „Kontakt”.


Wyświetl większą mapę