Wózek inwalidzki

Wózek inwalidzki to często jedyne narzędzie pozwalające osobom z problemami ruchowymi na sprawne przemieszczanie się.  Gwarantuje on samowystarczalność oraz możliwość zadbania o podstawowe potrzeby bez konieczności pomocy osób trzecich. Pozwala także na szybsze oswojenie się z chwilową niepełnosprawnością ruchową, dając poczucie niezależności. Tym samym przyczynia się do komfortu psychicznego pacjenta, tak istotnego w procesie rehabilitacji. Jednak koszt zakupu  wózka inwalidzkiego często przekracza możliwości finansowe wielu osób. Często taki wydatek wymusza szukanie oszczędności gdzie indziej, chociażby przy wykupie recepty czy ilości odbywanych zabiegów rehabilitacyjnych. To z kolei przekłada się na wydłużony czas powrotu do zdrowia. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu medycznego.

 

Wynajem wózka inwalidzkiego

Oferujemy Państwu komfortową możliwość, jaką jest wynajem wózka inwalidzkiego. Pozwoli to zaoszczędzić znaczną ilość środków finansowych przy jednoczesnym zadbaniu o potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo.  Często w wyniku chorób lub niefortunnych wypadków losowych niektórzy pacjenci chwilowo są zmuszeni korzystać z tego typu rozwiązania. W niektórych przypadkach stan zdrowia pacjenta nie wymaga stałego przebywania w pozycji leżącej, uniemożliwiając jednocześnie samodzielne poruszanie. Wówczas wynajęcie wózka inwalidzkiego okazuje się ratunkiem, zapewniając szansę na codzienne funkcjonowanie. Koszt miesięczny wynajęcia sprzętu jest na tyle przystępny, aby nie obciążać domowego budżetu. I z pewnością jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, niż zakup wózka. Tym bardziej, że kiedy już przestanie on być potrzebny, mogą pojawić się trudności z jego sprzedażą. Nawet jeśli trafi się chętny nabywca i tak nie odzyskamy całej zainwestowanej kwoty.

 

Wózek inwalidzki a niezależność w podróży

Wynajęcie wózka inwalidzkiego to również optymalne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, które zmuszone są do podróżowania. Chociażby do ośrodków zdrowia znacznie oddalonych od ich miejsca zamieszkania. Zwłaszcza w sytuacji, gdy z jakichś względów nie mogą zabrać ze sobą swojego sprzętu. Wówczas, korzystając z naszych usług, po dotarciu do celu wynajęty sprzęt medyczny będzie już na nich czekał pod wskazanym adresem. Dzięki temu nie muszą oni martwić się problemem braku mobilności w nowym miejscu lub komplikować podróży koniecznością przetransportowania własnego wózka.

 

Wózek inwalidzki – gdzie wypożyczyć: Lublin, Lubartów, Świdnik, Łęczna

Wózek inwalidzki Lublin lub wózek inwalidzki Świdnik to opcja głównie dla mieszkańców stolicy województwa lubelskiego. Jednak również osoby z innych miejscowości mogą skorzystać z naszych oddziałów. Wózek inwalidzki Lubartów to propozycja dla osób z terenu powiatu lubartowskiego. Posiadam również punkt w powiecie łęczyńskim, gdzie można wypożyczyć wózek inwalidzki Łęczna. Jednak na prośbę naszych Klientów potrzebny sprzęt medyczny możemy również dostarczyć do wskazanej miejscowości na terenie zarówno woj. lubelskiego, jak również woj. mazowieckiego i woj. małopolskiego. W indywidualnych przypadkach możemy dotrzeć także do każdego innego miejsca w Polsce.

  • wózek inwalidzki
  • wózek inwalidzki specjalny


Wyświetl większą mapę