Łóżka rehabilitacyjne

WYPOŻYCZALNIA ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Lublin to alternatywa dla osób, które nie chcą inwestować wielu tysięcy złotych w sprzęt medyczny. Zwłaszcza w przypadku, kiedy planują korzystanie z nich jedynie przez określony czas. Pozwala to na zaoszczędzenie mnóstwa pieniędzy oraz energii na wybór konkretnego modelu. Czasami osobom, które znalazły się w nowej, stresującej dla siebie sytuacji trudno odnaleźć się w gąszczu ofert. Muszą zmierzyć się nie tylko z problemami związanymi ze znacznym pogorszeniem zdrowia swoim lub bliskiej osoby. Ale też muszą stawić czoła nowym wyzwaniom i często przeorganizować swój plan dnia dostosowując go do potrzeb pacjenta. Dlatego niektórych kolejne zadanie, jakim jest wybór odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego, może zwyczajnie przytłoczyć. Zdając sobie sprawę z szeregu wspomnianych trudności, do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, udzielając szczegółowych porad  i wsparcia.

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dysponuje wysokiej jakości sprzętem, który usprawni proces powrotu do zdrowia osoby chorej. Proponowane przez nas modele wyposażone zostały m.in. w sterowane pilotem automatyczne regulowanie wysokości. To pozwoli na szerszą rozpiętość pozycji przyjmowanych przez pacjenta, a tym samym da mu większe poczucie niezależności. Umożliwią także zjedzenie posiłku bez konieczności wykonywania skomplikowanych „manewrów” ruchowych. Dostarczane przez nas łóżka posiadają także szereg barierek i uchwytów, co przekłada się na bezpieczeństwo chorego podczas korzystania ze sprzętu. Opiekun może je również sam regulować (lub usunąć w razie konieczności), a tym samym w łatwiejszy sposób dotrzeć do chorego. Z kolei kółka z funkcją blokady pozwalają na swobodne ich przemieszczanie oraz unieruchomienie.

 

Dla kogo łóżko rehabilitacyjne?

Z takiego rozwiązania mogą korzystać osoby przewlekle chore. Dzięki niemu opieka nad pacjentem będzie znacznie sprawniejsza również w warunkach domowych. Dedykowane są osobom m.in. po przebytym wylewie lub udarze, a także cierpiącym na stwardnienie rozsiane oraz inne dolegliwości uniemożliwiające poruszanie się. Odpowiada ono potrzebom pacjentów, których skuteczne leczenie determinowane jest poprzez stałe bądź czasowe przebywanie w pozycji leżącej. Sprzęt ten wspomaga także rehabilitację osób, które uległy wypadkom lub przeszły operację wymagającą długotrwałej rekonwalescencji. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych świadczy usługi również dla osób starszych, przebywających pod stałą opieką rodziny bądź pielęgniarki.

 

Ile kosztuje wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego?

Koszt wynajęcia łóżka rehabilitacyjnego wynosi zaledwie 100 zł w skali miesiąca. Pozwala to naszym Klientom wygenerować znaczne oszczędności, które byłyby niemożliwe do osiągnięcia przy zakupie tego typu sprzętu. Nabycie specjalistycznego łóżka to wydatek kilku tys. zł, na który wiele osób nie może sobie pozwolić. Tym bardziej, że sama opieka nad chorym wymaga stałych, wysokich nakładów finansowych. Oszczędne, a zarazem specjalistyczne rozwiązanie oferuje jednak wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. Nasi klienci sami decydują o tym, jak długo będą korzystać ze sprzętu, bez konieczności podejmowania takiej decyzji od razu. Umowa jest bowiem przedłużana co miesiąc, co pozwoli optymalnie dostosować czas korzystania z łóżka do potrzeb chorego.

 

Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?

W celu wypożyczenia sprzętu można udać się do naszego punktu mieszczącego się w Lublinie lub odwiedzić jeden z oddziałów. Fachowym doradztwem służy Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Lublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć także Klienci, którymi zaopiekuje się nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. W przypadku braku możliwości osobistej wizyty w którymś ze wskazanych punktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Swoją działalnością obejmujemy woj. lubelskie, mazowieckie i małopolskie. Istnieje również możliwość dowozu sprzętu do innych regionów na terenie kraju.

  • Łóżka rehabilitacyje - Lublin
  • medical bed under the white background
  • materac przeciwodleżynowy


Wyświetl większą mapę