Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne są nieodzownym narzędziem do codziennej walki o jak najszybszy powrót do zdrowia. Przyczyniają się one do skuteczniejszej rekonwalescencji oraz przywrócenia sprawności. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić osobie chorej stały dostęp do wysokiej klasy sprzętu, co pozwoli na usprawnienie procesów rehabilitacyjnych. Jednocześnie codzienna możliwość wykonywania nawet z pozoru niezbyt forsujących ćwiczeń poprawia koordynację ruchową i wpływa znacząco na jakość życia.

 

Łóżka rehabilitacyjne – dla kogo?

Łóżka rehabilitacyjne są przeznaczone szczególnie dla osób będących po udarach i wylewach oraz borykających się z konsekwencjami stwardnienia rozsianego. Wskazaniem do ich użytkowania są również pozostałe choroby wymagające długotrwałego przebywania w pozycji leżącej. Mogą z nich korzystać także osoby po wypadkach oraz wymagające stałej pracy nad poprawieniem motoryki dużej, czyli ogólnej kondycji fizycznej. Odpowiednio dobrany sprzęt medyczny ma ogromne znacznie dla poprawy stanu zdrowia pacjentów. Zwłaszcza tych, którzy zmuszeni są do przebywania w łóżku przez długi czas. Zapewniają one nie tylko wygodę, ale przede wszystkim dają możliwość profesjonalnego podejścia do danego problemu zdrowotnego. Jednocześnie znacznie ułatwiają opiekę nad chorym członkom jego rodziny, zmniejszając wysiłek poświęcany na pielęgnację pacjenta.

 

Wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka posiadające automatycznie regulowaną wysokość za pomocą pilota. To pozwoli osobie leżącej na własnoręczne dostosowanie do pożądanej pozycji. Wówczas może on samodzielnie podejmować się ćwiczeń rehabilitacyjnych lub zadbać o możliwość zjedzenia posiłku.  Kolejnym udogodnieniem jest również system uchwytów, które pozwalają na zmianę pozycji przez pacjenta. Z kolei nad jego bezpieczeństwem będą czuwały rozmieszczone wzdłuż krawędzi łóżka barierki, blokujące możliwość ewentualnego upadku. Posiadają one również możliwość regulacji lub całkowitej chwilowej likwidacji, co pozwoli opiekunowi na bezproblemowe dotarcie do pacjenta. Łóżka wyposażone zostały w kółka umożliwiające ich przemieszczanie oraz hamulce zabezpieczające.

 

Łóżka rehabilitacyjne - oddział Lublin, Lubartów, Łęczna, Świdnik

To przede wszystkim wygoda i praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć do dyspozycji sprzęt medyczny na określony okres. Nie muszą one wówczas uszczuplać swojego budżetu o kilka tysięcy złotych, mogąc przy tym decydować o czasie ich użytkowania. Wynajem łóżka rehabilitacyjnego to koszt jedynie 100 zł miesięcznie. To pozwoli na znaczne ograniczenie pieniędzy, tak potrzebnych w tracie powrotu pacjenta do zdrowia. Wynajmującym zapewniamy dostarczenie sprzętu, jego instalację oraz pełny serwis. Nasze oddziały wypożyczające łóżka rehabilitacyjneLublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik – zapewniamy dowóz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

 


Wyświetl większą mapę