Sprzęt rehabilitacyjny

Zakup wyposażenia i urządzeń rehabilitacyjnych to często bardzo duży wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, udostępniająca nam niezbędny przedmiot, nie ogołacając naszego portfela. Niestety koszty leczenia oraz rekonwalescencji pacjenta po urazach, operacjach czy przy szczególnych schorzeniach są niekiedy horrendalnie wysokie. Wtedy też ostrożnie rozstajemy się z każdą złotówką. Dlatego coraz mniej osób decyduje się na samodzielny zakup sprzętu. Zamiast tego swoje kroki kierują do wypożyczalni. Wiedzą, że tu otrzymają nie tylko fachową pomoc, ale również dostęp do profesjonalnego medycznego wyposażenia i udogodnień.  Rozwiązanie to jest zdecydowanie bardziej opłacalne również w przypadkach, gdy mamy potrzebę używania danego sprzętu jedynie przez krótki czas.

 

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni to z pewnością dużo większa wygoda zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo pewność, że do Waszej dyspozycji oddajemy jedynie profesjonalne urządzenia. Tym samym trafiające w Państwa ręce sprzęty medyczne spełniają wszelkie wymagane normy oraz stanowią podstawę skutecznej rehabilitacji.  Obecnie na rynku dostępnych jest wiele tego typu sprzętów, których producenci prześcigają się w zachwalaniu swojego produktu. Wówczas trudno jest podjąć decyzję o tym, który z nich będzie najbardziej odpowiedni do potrzeb chorego. Czasami także trudno jest zaufać sprzedawcom, którzy proponując nam konkretny sprzęt być może właśnie „pracują” na swoją premię. W przeciwieństwie do niektórych nierzetelnych sprzedawców, nasza firma zawsze służy Klientom fachowym doradztwem.

 

Rodzaje sprzętu rehabilitacyjnego

Korzystając z naszej oferty Klienci mają do wyboru pełną gamę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Każdorazowo dobierany jest on odpowiednio do wymagań chorego, aby usprawnić jego codzienne funkcjonowanie z dbałością o komfort i bezpieczeństwo.  Osoby obłożnie chore, które wymagają stałego leżenia lub szczególnej rehabilitacji mogą skorzystać z możliwości jaką jest wypożyczenie łóżka medycznego lub rehabilitacyjnego. Dodatkowo oferujemy także materace podkładowe i przeciwodleżynowe (rurowe oraz bąbelkowe). Z kolei osoby niewymagające permanentnego leżenia, ale mające problem z poruszaniem, otrzymają do swojej dyspozycji odpowiednio dopasowany wózek inwalidzki. W naszym asortymencie znalazł się także wszelkiego rodzaju sprzęt ortopedyczny – od kul i balkoników po krzesełka toaletowe i prysznicowe.

 

Cena wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego

Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymują Państwo pewność, że cena sprzętu nie tylko nie będzie wygórowana, ale również nie wzrośnie. To pozwala precyzyjne oszacować miesięczne wydatki związane z zabezpieczeniem czy rehabilitacją pacjenta.  W przypadku specjalistycznych łóżek, miesięczny koszt ich wynajmu wynosi zaledwie 100 zł. To zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja niż konieczność zakupu sprzętu na własność. Gwarantujemy również komfortowe rozwiązanie, jakim jest wymiana sprzętu na bardziej odpowiadający potrzebom pacjenta, jeśli pierwszy wybór nie spełni oczekiwań. W przeciwieństwie do naszej wypożyczalni, takiej opcji nie otrzymamy w sklepie, a wymiana używanego sprzętu może okazać się niemożliwa.

 

Gdzie wypożyczyć sprzęt medyczny?

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Lublin to jeden z naszych punktów, w których mogą Państwo skorzystać z oferty. Takie same usługi świadczy dla naszych Klientów również wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Świdnik, Łęczna, Lubartów. Fachowego doradztwa udzieli także wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Łęczna, gdzie również Klienci mogą zawrzeć umowę. Osoby z innych miejscowości z terenu woj. lubelskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.


Wyświetl większą mapę