CWI- Centrum wózków inwalidzkich w Lublinie

CWI Lublin to pierwszy w Polsce sklep, w którym podczas jednej wizyty każdy dobierze wózek inwalidzki do swoich potrzeb, ureguluje wszelkie formalności związane z pozyskiwaniem refundacji lub dotacji oraz skorzysta z pomocy wyspecjalizowanego fizjoterapeuty, który w fachowy sposób pomoże przetestować wybrane modele wózków.

CWI posiada największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce, a w nim: strefa pomiarów specjalistycznych, strefa testowania i tor przeszkód.  To tylko wybrane obszary działalności liczącego ponad 800m2 lubelskiego Centrum Wózków Inwalidzkich.

CWI Lublin ma na stanie ponad 100 różnych wózków, dzięki czemu klienci mogą podczas jednej wizyty przetestować wiele modeli na miejscu, bez zbędnego oczekiwania na sprowadzenie ich od producenta. Tak ogromny showroom w CWI Lublin sprawia, że ryzyko zakupu produktu, który nie spełni oczekiwań, jest absolutnie minimalne.

W sklepie nie brakuje również innych urządzeń rehabilitacyjnych. Oferta obejmuje sprzęty takie jak podnośniki, schodołazy, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne, materace przeciwodleżynowe oraz wiele, wiele innych.

W CWI Lublin w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, można zdobyć niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będzie można rozbić na dogodne dla raty.

Pracownicy w CWI dysponują wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań. Dzięki temu łatwiej uniknąć trudności formalnych, a specjalista będzie dociekał jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Eksperci CWI przeprowadząją przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

W CWI funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w sklepie, klient zaznaczy, że potrzebuje również wizyty lekarskiej – to zostanie ona zorganizowana.

Oferta CWI Lublin obejmuje również specjalistyczny serwis. W punkcie zorganizujemy wózek zastępczy, a w tym czasie serwisant dokona przeglądu wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę: www.cwipolska.pl lub kontakt telefoniczny: 81 462 28 08

No Comments Yet.

Leave a comment


Wyświetl większą mapę